Rüyada Altın Görmenin Anlamı Nedir

Rüyada Altın Görmenin Anlamı Nedir

Tam Altın Görmek


tam altın görmek, rüya sahibinin şanslı ve kısmet dolu bir döneme gireceğinize, iş hayatınızda örnek bir kişi olacağınıza delalet etmektedir. Kişinin ilerleyen günlerde zengin olacağına işaret etmektedir.

Çeyrek Altın Görmek


çeyrek altın görmek, kişinin çok iyi dostlar edineceğine, iş hayatında saygı gören birisi olacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin bir konuda yapacağı yanlış tercihler sonucunda maddi olarak zarara uğrayacağına rivayet eder.

Yarım Altın Görmek


yarım altın görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulucağına, kişinin yeni dostluklar edineceğine, karşısına çıkacak olan zorlukları aşacağına yorulmaktadır.

Altın Saklamak


altın saklamak, kişinin ailenizden birinin evden ayrılacağına, bu ayrılığın sizi çok üzüceğine, hanede mutluluk ve huzurun olmayacağına işaret etmektedir. Ayrıca altın saklamak kötü olaylara da yorulur.

Altın Bulmak


Rüya sahibinin altın bulduğunu görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre size mal emanet edileceğine delalet eder. Eğer rüyanızda çok fazla altın gördüyseniz hidayete ereceğiniz anlamına gelir. Altının yanında duruyorsanız bu size kısmetli bir iş gelecek demektir.

Altını Kuyumcudan Almak


Rüya tabiri yorumcularına göre kuyumcudan altın alındığını görülmesi rüya sahibinin iş yaşamında kendisine örnek olarak aldığı kişi sayesinde büyük başarılara imza atacağına alamet eder. Bu başarılar rüya sahibine maddi olarak büyük getirileri olacağı tabir edilir.

Altın Satın Almak


Rüyasında altın satın aldığını gören rüya sahibinin iş yaşamında büyük başarılar elde ederek ciddi kazançlar sağlayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda altın satın aldığını gören rüya sahibinin gelecek yaşamında büyük paralar kazanacağına da delalet eder. Kişinin ailesinde birisinin altın satın aldığını görmesi rüya sahibinin ailesinin ileri ki günlerde zenginlik yaşayacağına işaret eder.

Çeyrek Altın Almak


Rüya sahibinin rüyasında çeyrek altın aldığını görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre aldığı başarılarından ve yüksek kazancından dolayı bazı dolandırılma olaylarına karışacağına delalet eder. çeyrek altın alınması kişinin eşinin de iş hayatında güzel başarılar elde edeceğine delalet eder.

Birinden Altın Almak


Rüya sahibinin gördüğü birisinden altın altığını görmesi, rüya sahibinin eğitim ya da çalışma yaşamında oldukça hayırlı olaylar yaşayacağına yorumlanır. Bu olaylar sayesinde kişinin çok rahat bir ömür sürdüreceğine delalet eder. birinden altın alındığının görülmesi kişinin evladı varsa onunda yaşamanın parlak olacağına işaret eder.

Altın Kolye Almak


Rüya sahibinin rüyasında altın bir kolye görmesi kişinin gizli bir aşığı olduğu ve bu kişinin rüya sahibine çok kapıldığına işaret eder.

Altın Bilezik Almak


Rüya sahibinin kendisine altın bilezik aldığını görmesi iyiye yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kuyumcudan altın bilezik alması kişi evliyse evliliğinin daha iyiye gideceğine, çocukları varsa çocuklarının daha iyi bir yaşam süreceğine delalet eder

Sahte Altın Görmenin Anlamı


Rüya sahibinin altının sahtesini aldığını görmesi, iyiye yorumlanmaz. Kişinin hayatında olumsuz olayların yaşanacağına, evliyse eşinden boşanacağına delalet eder. Eğer bekar ise, manevi kayıpların yaşanacağına işaret eder.

Altında Para Görmek


Dedikodunuzun yapılacağına işaret eder. Rüyanızda ölmüş olan birisinden altın ve para almak sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir.

Altın Külçesi Alma

altın külçesi aldığını gören rüya sahibinin bir eşyasını elden çıkaracağı manasına gelmektedir. Kişinin ticari bir zarara uğrayacağına, hayatı boyunca pişman olacağı bir hata yapacağına delalet etmektedir.

Topraktan Altın Çıkardığınızı Görmek


Rüyayı gören kişi maddi ve manevi sıkıntıları varsa en kısa zamanda bereketli ve huzurlu günlere kavuşacağına delalet eder. Ayrı zamanda kısmette demektir.

Altından Taç Takmak


altından taç takmak, gücünüze, onura, saygınlığa kavuşacağınız anlamına gelir. altın taç takmak ruhsal ve üst mertebeler olarak yorumlanır.

Altın Külçe Görmek


Rüya sahibinin altın külçeler görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre dostlardan uzak kalma anlamına gelmektedir. Kişinin eski ortamından uzaklaşacağına ve yeni ortamlarda yaratmada sıkıntılar yaşanacağına delalet eder.

Altın Yaldızlı Kitap Görmek


altın yaldızlı kitap görmek rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir. altın yaldızlı kitap görmek aynı zamanda çok büyük para kazanacağınızın işaretçisidir.

Altın Zincir Görmek


altın zincir gören rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırının olduğuna işaret eder. Kişinin bu sırrının ileriki zamanlarda çevresi tarafından bilineceğine delalet eder.

a sahibinin herkesten sakladığı bir sırının olduğuna işaret eder. Kişinin bu sırrının ileriki zamanlarda çevresi tarafından bilineceğine delalet eder.

Altın Bıçak Görmek


Rüyasında altın bıçak gören rüya sahibinin ileri ki günlerde herhangi bir suçtan dolayı cezaevine gireceğinize işaret eder. Kişi eğer evliyse bu sürenin kısa olacağına bekar ise tutukluluk sürecinin uzun olacağına işaret eder.

Altın Kaşık Görmek


Rüyasında altın kaşık gören rüya sahibinin ailesinde büyük kavgaların yaşanacağına işarettir. Kişinin çok büyük acılar çekeceğine, çok sevdiği bir insanı kaybedeceğine, sıkıntılı dönemlere girileceğine delalet etmektedir.

Kese İçinde Altın Görmek


Rüya sözlüğü yorumcularına göre bir kase içerisinde altın görmek kişinin işlerinin daha iyiye gideceğine ve başka işlere atılacağınıza işarettir.

Kalıba Altın Dökmek


altını bir kaba koyduğunu gören rüya sahibinin aşık olduğunu kişi ile mutlu olacağınıza ya da bir olaydan kendinizi sorumlu tutacağınıza işarettir.

Birisine Altın Verdiğinizi Görmek


Rüya sahibinin bir başka kişiye altın verdiğini görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre iyiye delalet edilir. Rüyayı gören kişinin başarılarının maddi olarak destekleyecek bir insanın varlığına işarettir.

Altın Saydığınızı Görmek


Kişinin rüyasında altın saydığının görmesi önemsiz bir rahatsızlığa yakalanacağınıza ve bunu atlatacağınıza işarettir. Eğer rüyayı gören kişi genç ise hastalığın basit atlatılacağına, eğer yaşlı ise hastalığın uzun süreceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir